Gyermekbemutatások a gyülekezetünkben

Gyermekbemutatások a gyülekezetünkben

Két hét alatt két gyermekbemutatás történt gyülekezetünkben. November 24-én Farnas Elizáért, Ferenc és Enikő elsőszülött gyermekéért, december 1-jén pedig Merényi Gergőért, Zoltán (lelkipásztorunk) és Angéla második gyermekéért adtunk hálát.

Eliza gyermekbemutatásán Matuz József, gyülekezetünk volt lelkipásztora volt a vendégünk. A családot és a kis gyermeket Jézus szavaival köszöntötte: „Engedjétek hozzám jönni a gyermekeket!”

Gergő bemutatására pedig Papp János, egyházunk elnöke érkezett hozzánk. Ő az ember teremtésének történetét olvasta fel a jelenlevőknek, s kifejtette, hogy a gyermekben nemcsak az apa és anya arca látható, hanem Isten arca is, aki az embert képére és hasonlatosságára alkotta.

Kívánjuk Istenünk áldását mindkét család életére és várjuk a további gyermekáldásokat is!

Ugrás fel