2015 hírei

Angol nyelvtanfolyam, 2015

2015.07. 27-31, július utolsó hetében volt idén gyülekezetünk szervezésében az angol nyelvtanfolyam. Délelőtt a gyerekek tanulhattak 4 csoportban korosztályuk szerint, délután pedig a 13 év felettiek tudásszintjük szerinti besorolásban, 3 csoportban.

A játékos, jó légkörű tanulás mellett 4 este, a nagycsoportos találkozáskor egy-egy olyan emberrel ismerkedhettek meg a résztvevők Joel Dicks beszámolójából, akik Krisztus életet átformáló erejét élték meg a mindennapjaikban. Eric Liddell, Dietrich Bonhoefer, William Wilberforce, Elisabeth Elliot hite és élete ösztönzött bennünket is a hitben megélhető Krisztus-követésre.

Köszönjük tanáraink és segítőik – Kay Berkebile, Bonita D’Amil, Joel Dicks, Debbie Dicks, Grant Dicks, Josie Dicks, Mary Beth Dicks, Carol Ann Freeman, Dena McGoldrick, Ruth Rust – szeretetét. Köszönjük a közénk érkező diákjaink, gyerekek és felnőttek nyitottságát. Köszönjük a Gyülekezet segítségadását a szállásadásban, az ételkészítésben, a tolmácsolásban.

Matuz József