Foltvarrónapot szerveztek gyülekezetünkben

Foltvarrónapot szerveztek gyülekezetünkben

2019. október 26-án a gyülekezetünk foltvarró csoportja egész napos varró alkalmat tartott. Előadó vendégeink voltak Kőrösi Pálma Érdről és Kálmán Borbála Vecsésről.

Pálma egy utcai missziós csoportban is szolgál, az ott elérhető embereknek beszél Jézus megváltó munkájáról és Isten szeretetéről.

Borika pedig egy foltvarró alkalmon hallhatott először arról hogy van lehetősége megtérni és átadni az életét Jézusnak. A vecsési gyülekezetben bemeritkezett és tag lett.

Lelkészünk, Merényi Zoltán gitárral vezette az éneklést és néhány szóban arra biztatott, hogy sohasem késő a kegyelmet elfogadni. A környező települések varró csoportjából voltak vendégeink és örömmel üdvözölték egymást a találkozás kapcsán.  Jó, kellemes hangulatban ment a táska varrás illetve egy applikációs szív mintát is tanultunk. Sok finom ételt süteményt is kóstolhattunk amivel a gyulai csoport tagjai kínálták a vendégeket.

Sebestyén Imréné

Foltvarró nap
Ugrás fel