Átadásra kerültek a cipősdobozok

Átadásra kerültek a cipősdobozok

Hálával tekintünk vissza az idei cipősdoboz akciónkra. Közel kétszáz doboz gyűjtöttünk össze három helyszínen Gyulán.

Sok önkéntes vett részt az akcióban a gyülekezetből, a családsegítő intézetből és más helyi intézményekből. Sikerült örömöt szerezni sok gyermeknek és családnak.

December 18-án Gyulán a Művelődési Központban adtuk át a cipősdobozokat. A rendezvényen beszédet mondott Görgényi Ernő, polgármester, Kiss Szabolcs, a Gyulai Kistérség Egységes Szociális és Gyermekjóléti Intézményének vezetője.

A gyülekezetünkből Merényi Zoltán lelkipásztor osztotta meg az evangélium üzenetét a gyermekekkel. Énekkel szolgáltak a gyülekezetünk gyermekei.

Decemben 22-én délután pedig Sarkadon keröktek kiosztásra a cipősdobozok. Itt is egy kis műsorral várták a gyerekeket a helyi gyülekezet tagjai. Fellépett a Békési Baptista Gyülekezet bábcsoportja. Igét hirdetett Merényi Zoltán, lelkipásztor.

Köszönjük minden felajánlónak a támogatást és kívánunk nagyon boldog és áldott ünnepeket!

Ugrás fel